Jak dobrać idealną dietę dla siebie?

”Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

Idealna dieta to dieta zindywidualizowana, która uwzględnia stan zdrowia i zalecenia dietetyczne. Taka, która zawiera zarówno odpowiednią podaż kaloryczną, jak i makroskładników – białek, węglowodanów, tłuszczy.

Nie kierujemy się modnymi dietami. Osoby z alergiami czy chorobami, które wymagają odpowiedniej dietoterapii (diety specjalistyczne, diety przeciwzapalne) powinny przy doborze diety głównie kierować się takimi czynnikami.

W Potrafce możesz wybrać idealną dietę dla siebie, dopasowaną do Twojego stylu życia oraz kulinarnych upodobań, a my zajmujemy się resztą, tworząc najlepiej zbilansowany jadłospis.

Pamiętaj, zdrowie to nasz dobrostan, do którego dążymy, dlatego to właściwy sposób odżywania zapewnia równowagę metaboliczną dla naszego organizmu.

Joanna Zajęcka

Psychodietetyczka i specjalistka żywienia

Kreuję odpowiednie nawyki zdrowotne i żywieniowe, a także walczę z mitami oraz modami żywieniowymi. Pomagam realizować programy żywieniowe i wspieram w procesie zmian, wprowadzam i uczę idei jedzenia intuicyjnego. Jestem wielką entuzjastką zdrowego odżywiania, wegetarianką – "Jesteśmy tym, co jemy", która trzyma się zasad „Medycyny opartej na faktach”.

Pozostałe wpisy

Majówkowy Konkurs – wygraj naszą nową dietę domową

Na naszym Facebooku czeka na Was konkurs, w którym do wygrania są 3 dni pysznej "domowej" diety pudełkowej!Aby wziąć udział...

Czytaj więcej
Trenuję – jaką dietę powinienem dobrać?

Dieta przede wszystkim powinna być dobrana do rodzaju treningu i naszego celu treningowego.  Profesjonalny trening zakłada taką  dietę,  która uwzględnia...

Czytaj więcej
Jak dobrać idealną dietę dla siebie?

”Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” Idealna dieta to dieta zindywidualizowana, która uwzględnia stan zdrowia i zalecenia dietetyczne....

Czytaj więcej

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00