Dostawa

Codzienna dostawa Twojego zamówienia pod drzwi? Tak! Z nami jest to możliwe. Niezależnie od tego, czy zamówisz dietę pudełkową do domu czy pracy, dołożymy wszelkich starań byś każdego dnia cieszył się smakiem zdrowych i zbilansowanych posiłków.

I pamiętaj, usługa dostawy jest darmowa!

Strefy dostaw

Wpisz swoje miasto aby sprawdzić czy dostawa jest możliwa.

Zobacz na mapie gdzie możesz zamówić nasze diety

Standardy dostaw

Nasi kurierzy dostarczają zestawy od poniedziałku do soboty. W przypadku zamówień weekendowych, catering dostarczamy na dwa dni: na sobotę i niedzielę.

Diety dostarczamy w godzinach wczesnoporannych, od godziny 4:00 do godziny 10:00, w zależności od wybranego przedziału.

Monitoring dostaw

Każda dostawa monitorowania jest poprzez aplikację dla kierowców, dzięki której masz pewność, że Twoja paczka zostanie dostarczona zgodnie z uwagami wskazanymi w zamówieniu. Zestawy przewożone są przez dedykowanych kurierów obsługujących nas na wyłączność.

Szczegóły dostaw

By ułatwić dostarczenie Twojego zestawu kurierowi, prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji dotyczących dostawy na etapie składania zamówienia. Możesz wpisać je w polu „uwagi dla dostawcy”. Wszystkie dodatkowe informacje jak np. kod do domofonu, numer piętra, wskazanie miejsca do pozostawienia paczki z pewnością ułatwią pracę naszym kurierom. W przypadku pozostawienia pustego pola, możesz spodziewać się kontaktu naszego logistyka.

Dostawy autochłodniami

Każdego dnia dostawy realizujemy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Korzystając z naszych dostaw masz pewność, że Twoja dieta od momentu wytworzenia aż do dostawy pod Twoje drzwi transportowana jest w warunkach chłodniczych. Wszystkie auta, którymi realizujemy dostawy, posiadają aktualne decyzje sanepidu.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00