Dostawa

Codzienna dostawa Twojego zamówienia pod drzwi? Tak! Z nami jest to możliwe. Niezależnie od tego, czy zamówisz dietę pudełkową do domu czy pracy, dołożymy wszelkich starań byś każdego dnia cieszył się smakiem zdrowych i zbilansowanych posiłków.

Świeżo, smacznie i na czas!

Zobacz na mapie gdzie możesz zamówić nasze diety

Standardy dostaw

Nasi kurierzy dostarczają zestawy od poniedziałku do soboty. W przypadku zamówień weekendowych, catering dostarczamy na dwa dni: na sobotę i niedzielę.

Diety dostarczamy w godzinach nocnych / wczesnoporannych, w zależności od wybranego przedziału.

Monitoring dostaw

Każda dostawa jest monitorowania, dzięki czemu masz pewność, że Twoja paczka zostanie dostarczona zgodnie z uwagami wskazanymi w zamówieniu. Zestawy przewożone są przez dedykowanych kurierów.

Szczegóły dostaw

By ułatwić dostarczenie Twojego zestawu kurierowi, prosimy o uzupełnienie jak największej ilości informacji dotyczących dostawy na etapie składania zamówienia. Możesz wpisać je w polu „uwagi dla dostawcy”. Wszystkie dodatkowe informacje jak np. kod do domofonu, numer piętra, wskazanie miejsca do pozostawienia paczki z pewnością ułatwią pracę naszym kurierom. W przypadku pozostawienia pustego pola, możesz spodziewać się kontaktu naszego logistyka.

Dostawy autochłodniami

Każdego dnia dostawy realizujemy z zachowaniem ciągu chłodniczego. Korzystając z naszych dostaw masz pewność, że Twoja dieta od momentu wytworzenia aż do dostawy pod Twoje drzwi transportowana jest w warunkach chłodniczych. Wszystkie auta, którymi realizujemy dostawy, posiadają aktualne decyzje sanepidu.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00