O nas

„Produkujemy samo zdrowie” to nasze motto

A dlaczego? To proste – to element każdych życzeń, które sobie składamy. To jedna z najważniejszych wartości, której nie możemy kupić (jak mówi reklama – „za wszystko inne zapłacisz kartą”). Istotną rolę odgrywa tu właściwe odżywianie.

Dlatego powstał pomysł stworzenia Potrafki – Naszej wspólnej Fabryki Zdrowia. Chcemy wspierać zdrowy styl życia oferując codziennie najwyższej jakości smaczne, świeże i urozmaicone posiłki, pełne wartości odżywczych.

Kochamy to co robimy!

Potrafka to MY – MONIKA I WOJTEK.
Posiadamy wieloletnim doświadczenie w branży gastronomicznej. Zajmujemy się obsługą cateringową firm, klientów indywidualnych, instytucji społecznych oraz publicznych, a także dostarczamy diety pudełkowe na terenie całej Polski. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ze świeżym podejściem, ogromną wiedzą i doświadczeniem w branży. Stale się rozwijamy, wprowadzając do swojej oferty rozwiązania spełniające Wasze rosnące wymagania.

Dbamy o jakość na każdym etapie

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy nasze posiłki. Wybieramy tylko produkty najwyższej jakości. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Dokładamy wszelkich starań, by nasze dania były smaczne i pozytywnie Cię zaskakiwały.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe żywienie dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do Nas – oferujemy całodniowe programy żywieniowe w formie DIETY PUDEŁKOWEJ. Współpracujemy z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomaga Nam dostosować posiłki do Waszych potrzeb.

Chcemy zadowolić najbardziej wymagających Klientów. O to, by zestawy trafiły świeże i smaczne pod Twoje drzwi dba szereg wykwalifikowanych osób. Dostawy prowadzimy wyłącznie autochłodniami, aby posiłki, od momentu powstania aż do dostarczenia pod wskazany adres, przebywały w warunkach chłodniczych i maksymalnie długo zachowały świeżość.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00