Automat z ciepłymi posiłkami

Dostęp do cateringu przez całą dobę!

O nas – czym jest automat
z ciepłymi posiłkami

Potrafka jako jedyny podmiot w województwie świętokrzyskim oferuje sprzedaż posiłków na ciepło lub na zimno, z wykorzystaniem innowacyjnego automatu. To nowoczesny rodzaj chłodni ze zintegrowanym modułem grzewczym, wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy i terminal płatniczy, dający dostęp do najwyższej jakości świeżych i ciepłych posiłków 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Posiadamy także drugie rozwiązanie – maszyna bez modułu podgrzewającego, gdzie automat składa się z „kiosku” z intuicyjnym ekranem wyboru posiłków, który umożliwia nam także realizację sprzedaży różnego rodzaju sałatek, sushi jak i menu śniadaniowego.

Dostęp do cateringu przez całą dobę

Oferowane w automatach potrawy pochodzą z naszej produkcji, każdego dnia przygotowujemy i dostarczamy świeże i urozmaicone posiłki przy zachowaniu najwyższych walorów smakowych i odżywczych.

Unikalność tego rozwiązania pozwala zjeść gorący posiłek w dowolnym momencie, gdy mamy na to czas i ochotę, nie ważne czy będzie to przed południem czy wieczorem. Czas realizacji od momentu wyboru posiłku na ekranie i dokonania płatności do otrzymania go w formie gorącej to średnio 2 minuty. Dania można nabyć także w wersji zimnej i zabrać do domu.

Najwyższa jakość posiłków na wyciągnięcie ręki

Posiłki nie zawierają żadnej chemii przedłużającej termin ich ważności, mają 48h przydatności, przy ich produkcji nie używamy gazów ochronnych, zapewnia to gwarancje świeżości potraw. Posiadają pełną specyfikację, skład, gramaturę, a także informację o alergenach. Menu przez nas przygotowywane opiera się na kuchni polskiej i europejskiej oraz jest systematycznie zmieniane, tak aby oferowane posiłki były zawsze urozmaicone.

Dostosowujemy się do wymagań klienta, jak również zapotrzebowania danej lokalizacji. Automaty nie posiadają ograniczeń co do oferowanych posiłków w pracy, dlatego cały czas rozszerzamy naszą kartę dań o kolejne pozycje.

Oferujemy dostawę i prowadzenie sprzedaży wysokiej jakości gotowych posiłków (ciepłych i zimnych) w takich lokalizacjach jak: biurowce, zakłady produkcyjne, hale magazynowe, centra logistycze, szkoły i uczelnie wyższe, szpitale i inne.

Płatność realizowana jest za pomocą karty płatniczej przy standardowej formie sprzedaży.

Przy współpracy z pracodawcą realizującym dofinansowanie do posiłków bądź zapewniającym swoim pracownikom posiłki regeneracyjne istnieje możliwość dostarczenia kart voucherowych/przedpłaconych, zapewniających pracownikom danej firmy, bezgotówkową i szybką realizację zamówionego posiłku.

LOKALIZACJE NASZYCH POTRAFKOMATÓW

???? ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM KARDIOLOGII – Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach (ul.Grunwaldzka 45)

???? Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR)– Szpital Kielecki św. Aleksandra (ul.Kościuszki 25)

???? Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze (Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny)

???? POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA (al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7)

???? UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO Wydział Humanistyczny (ul. Uniwersytecka 17)

???? UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO Wydział Prawa i Nauk Społecznych (ul. Uniwersytecka 15)

???? UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO Collegium Medicum (aleja IX Wieków Kielc 19A)

NASZE DANIA

Zawsze świeże potrawy

Przygotowanie przez nas posiłków odbywa się zawsze ze świeżych i wyselekcjonowanych składników, kładziemy ogromny nacisk by oferowane przez nas dania były wyczarowane z należytą starannością.

Bogate menu

Nasze menu opiera się o tradycyjne kuchnie europejskie, znajdziecie w nim kuchnie Polską, śródziemnomorską czy bałkańską. Każdego dnia staramy się oferować urozmaicone posiłki. Istnieje również możliwość dostosowania menu do wymagań klienta.

Serwis 24h, 7 dni w tygodniu

Nie istnieją urządzania idealne, dlatego jesteśmy przygotowani na pomoc w każdym momencie. Oferujemy serwis i pomoc techniczną 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00