Oferta cateringowa

Jesteśmy firmą cateringową działającą na rynku już od 2015r. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zapewniającą najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz smak przygotowywanych posiłków, aby spełnić wymagania najmłodszych smakoszy. Doskonale wiemy, jak ważne jest zapewnienie wszystkim dzieciom zbilansowanych posiłków, które zapewni im równy start w pełen przygód świat. W naszych szeregach znajduje się dietetyczka, który dba również o dzieci, u których pojawiły się alergie, nietolerancje pokarmowe oraz schorzenia, w których należy zwrócić szczególną uwagę na składniki przygotowywanych potraw. Dostarczane do nas produkty są starannie wyselekcjonowane, aby wpisywać się
w praktykowane przez naszą firmę standardy jakości. Nasze menu opiera się o kuchnię sezonową, skradającą serca najmłodszych, oczywiście z zachowaniem zasad prawidłowego żywienia.

Oferujemy kompleksowe wyżywienie dla dzieci w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Wartościowe, zbilansowane posiłki: śniadania, obiady i podwieczorki dostarczamy prosto na stół.

Gotujemy dla dzieci z pasją, zdrowo i kolorowo! Łamiemy stereotypy!

Skupiamy się na prostej, zdrowej żywności. Stawiamy na sezonowość. Dbamy o różnorodność, estetykę, jednocześnie ściśle zarządzając cukrem, solą i tłuszczami zgodnie z obowiązującymi normami – dla zdrowia i rozwoju dzieci.

Lubimy dzieci! Pytamy o ulubione potrawy, z powodzeniem namawiamy do próbowania nowości.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00