Dieta sokowa

Już od 69,00 zł

Detoks sokowy jest idealną opcją dla osób, którym zależy na oczyszczeniu organizmu z toksyn oraz na poprawie samopoczucia. Jest to dobry sposób na dostarczenie organizmowi dodatkowej dawki mocy – szeregu witamin i mikroelementów.

Zamów dietę

Dieta sokowa polega na zastąpieniu klasycznych posiłków sokami. To jedna z najbardziej popularnych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Wiele osób decyduje się na dietę sokową także w celu pobudzenia redukcji masy ciała i poprawy samopoczucia. Rekomendujemy, aby trwała od 3 do 5 dni.

Co znajdziesz w diecie

Dieta sokowa zawiera zestaw 5 różnych soków/ koktajli o pojemności 500 ml każdy oraz 1 butelki wody mineralnej z cytryną. Soki każdego dnia przygotowywane są ze świeżych składników, bazują m.in. na świeżo wyciskanych sokach, przecierach z owoców lub warzyw, płynnych przetworach mlecznych oraz na napojach roślinnych bogatych w witaminy i minerały. Dodatkowo zawierają superfood np. nasiona chia czy jarmuż oraz składniki zbożowo-roślinne, takie jak młody jęczmień po to, by zwiększyć ich właściwości prozdrowotne. Uzupełnieniem są produkty działające przeciwzapalnie m.in. imbir, miód.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00