Standard

Już od 57,00 zł

Dieta Standard to idealny wybór dla osób, które chcą na co dzień spożywać smaczne i pełnowartościowe posiłki, ale z różnych względów nie mogą lub nie chcą przygotowywać ich samodzielnie. Jeśli chcesz jeść smacznie, zdrowo i różnorodnie wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie kaloryczność dla naszej diety standard – my zajmiemy się resztą. Dieta zawiera od 5 do 7 posiłków (w zależności od wybranej kaloryczności).

Zamów dietę

Przykładowe posiłki


Jajko sadzone zapiekane w papryce z grzankami czosnkowymi


Pieczona cukinia faszerowana pieczarkami z sosem


Stek z polędwicy z puree ziemniaczanym i grillowanymi warzywami


Pancake z gorzką czekoladą, musem z pieczonego jabłka i truskawkami, serek śmietankowy


Papryka nadziewana pastą chrzanową z wędzonym pstrągiem na rukoli

Dieta 1000-1200 kcal
Wybór tej diety polecamy osobom pragnącym szybko zrzucić zbędne kilogramy, przy stosunkowo małej aktywności fizycznej. To niskokaloryczna dieta z pełnowartościowymi produktami, która pokryje zapotrzebowanie na podstawowe składniki odżywcze, takie jak tłuszcze, białka i węglowodany, jednak ze względu na niską energetyczność, dieta pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Dłuższe stosowanie tej diety należy skonsultować ze specjalistą.

Dieta 1500-1800 kcal
Dietę tą polecamy osobom o umiarkowanej aktywności fizycznej. Dostarcza niezbędne dla organizmu składniki odżywcze, a jej proporcje między białkami, węglowodanami i tłuszczami umożliwiają spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu bez komplikacji zdrowotnych można stracić zbędne kilogramy. Dieta ta jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, które pozbyły się zbędnych kilogramów, korzystając z diety o obniżonej kaloryczności, i chcą utrzymać swoją optymalną wagę.

Dieta 2000-2500 kcal
Jest to dieta dla wszystkich osób, które chcą smacznie i zdrowo jeść, a przy tym skutecznie dążyć do utrzymania znakomitej sylwetki. Wybór tej diety polecamy osobom, które są zadowolone ze swojej wagi, a którym zależy przede wszystkim na wprowadzeniu i utrzymaniu zdrowych nawyków żywieniowych poprzez spożywanie pięciu odpowiednio zbilansowanych posiłków dziennie. Aktywność fizyczna połączona z dietą 2000-25000 kcal pozwala spalić tkankę tłuszczową i zbudować mięśnie. Dieta 2500kcal zawiera 6 posiłków.

Teraz NOWOŚĆ – dieta 3000kcal w 7 pysznych posiłkach!

Ważne informacje

  • Zamów dietę na min. 21 dni i otrzymaj rabat 6% – nalicza się automatycznie w koszyku podczas składania zamówienia.
  • W skład zestawu 3 posiłków wchodzi: śniadanie, obiad oraz kolacja.
  • W skład zestawu 5 posiłków dodatkowo drugie śniadanie oraz podwieczorek.
  • Dowóz świeżych posiłków każdego dnia (dieta na weekend dostarczana jest w sobotę).
  • Zamówienie można rozpocząć w dowolnym dniu tygodnia.
  • Zamówienie należy składać min. dwa dni wcześniej.
  • Zmiany w harmonogramie / dowozie itp. należy zgłaszać min. dwa dni wcześniej.

Potrafka - dieta pudełkowa
+48 733 868 111
info@potrafka.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota 7.00 - 20.00